Agencja reklamowa

Flowmingo Agency, czyli kto?

Ludzie, dla których reklama to pasja, przejawiająca się w zaangażowaniu, chęci rozwoju i ciągłego udoskonalania. 
Każdy projekt jest wyzwaniem, które realizujemy z największą starannością. Nieustające flow to polot, lekkość i bystrość umysłu.
Bycie na fali kreatywności. Surfowanie nigdy nam się nie znudzi.

Full service

Jesteśmy agencją reklamową, która działa kompleksowo. Produkujemy gadżety reklamowe, projektujemy strony internetowe i obsługujemy kanały w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy YouTube.

Producent

Jako producent gadżetów reklamowych, mamy świetną jakość i konkurencyjne ceny. Używamy nowoczesnego sprzętu, który – w połączeniu z doświadczeniem – zapewnia najwyższą jakość dostarczanych przez nas materiałów.

Twórca

Zastanawiasz się nad planem działania? Przygotujemy dla Twojej marki skuteczną strategię działań marketingowych. Potrzebujesz treści? Stworzymy wartościowy content dopasowany do kanału komunikacji. 

Nasze wartości

Wierzymy, że zarówno w życiu, jak i w pracy, trzeba przestrzegać pewnych zasad i warto wyznawać wartości, 
które nie pozwolą nam zapomnieć, dokąd płyniemy.

01.

Rzetelność

Dbanie o szczegóły to istotny element każdej pracy. Starannie wykonane gadżety, czy bezbłędnie napisany kod do strony internetowej, to u nas standard.

02.

Jakość

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i usług gwarantuje profesjonalny wizerunek Twojej marki. Nigdy nie idziemy na łatwiznę i nie uznajemy półśrodków, bo tylko jakość zaprocentuje.

03.

Terminowość

Czas płynie nieubłaganie i nikt nie lubi czekać, dlatego zależy nam, żeby oszczędzić niepotrzebnego stresu naszym Klientom i dostarczać wszystko nawet przed ustalonym terminem.

04.

Otwartość

Umiejętność wsłuchania się w potrzeby Klienta i otwarty umysł to połączenie, które przynosi najlepsze rozwiązania. Zawsze zaproponujemy Ci naszą wizję i jednocześnie będziemy gotowi do dyskusji.

05.

Współpraca

To tylko jeden z wielu kluczy do sukcesu. Współpraca w Zespole, dobra komunikacja z Klientami, wspólny cel na horyzoncie i można surfować!

06.

Flow

Nasz tytułowy bohater. Uczucie zatracenia się w fascynującej czynności, dającej ogromną satysfakcję. W naszym przypadku jest to reklama i wszystko, co jej dotyczy. 

1
Lat w branży
78
Pomysłów na minutę
250
Zadowolonych Klientów
1 K+
Zrealizowanych projektów